2.png

Urzad KOMUNIKATW celu zapewnienia jak najlepszej i sprawnej obsługi oraz minimalizacji zagrożenia koronawirusem prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa zalecanych przez służby sanitarne oraz stosowanie się do następujących zasad obsługi stron:
• W przypadku konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Gminy Zielonki prosimy o  wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu z właściwym pracownikiem merytorycznym, aby uniknąć zgromadzenia większej liczby osób.
Wejście do Urzędu Gminy Zielonki jest możliwe tylko i wyłacznie w maseczce zasłaniającej usta i nos. Po wejściu do budynku obowiązkowo należy zdezynfekować ręce.  Prosimy o zachowanie odpowiednich odległości.
Pisma, wnioski i podania można składać drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz poprzez e-puap: UG_Zielonki/skrytkaESP (instrukcja zakładania profilu zaufanego – TUTAJ, instrukcja samodzielnego dokonywania wpisu do CEIDG – TUTAJ).     
• Pisma, wnioski i podania w formie papierowej można również składać na dzienniku podawczym w Urzędzie Gminy Zielonki, wejście do budynku urzędu od frontu (od strony ul. Krakowskie Przedmieście, wejście nr V).    
•  Kasa Urzędu Gminy czynna jest w poniedziałki w godzinach od 9.00 do 14.00; wtorki, środy i piątki od godz. 8.00 do 13.00, wejście do kasy od ul. Krakowskie Przedmieście. W pomieszczeniu może znajdować się tylko jedna osoba obsługiwana przez kasjera. Zachęcamy w dalszym ciągu do dokonywania wpłat drogą elektroniczną.
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zachęcamy Państwa do kontaktu z Urzędem Gminy Zielonki drogą elektroniczną i telefoniczną.
Lista telefonów do Referatów Urzędu Gminy Zielonki