2.png

plakat polmaraton marchewkowy renowacja szlakow 20 1Trwają zapisy na Półmaraton Marchewkowy po gminie Zielonki, planowany na niedzielę 13 września, linki do zapisów:

na bieg rodzinny: https://www.protimer.pl/bio/782/vi-marchewkowy-bieg-rodzinny/register

na pozostałe biegi: https://protimer.pl/bio/781/vi-marchewkowy-polmaraton/page
Start imprezy o godz. 10.00 na LKS Zieleńczanka, ul. Do Cegielni, Zielonki. Na ckpir.zielonki.pl można zapoznać się z regulaminem, mapami oraz opisami tras: półmaratonu, biegu na 13,8 km, biegu na 6,3 km i nordic walking.

Organizator może odwołać bieg jeśli sytuacja epidemiczna będzie tego wymagała. Wszystkie opłaty zostaną zwrócone uczestnikom.

Ważna informacja dla uczestników biegu

Prosimy, aby pakiety i numery startowe odebrać w miarę możliwości dziś (piątek) do godziny 20.00 lub jutro (sobota) w godzinach 8.00 - 20.00 w hali sportowej w Zielonkach. Na ten moment nie ma możliwości zapisów w dniu imprezy. Biuro zawodów będzie czynne od godziny 8.00 na boisku sportowym LKS Zieleńczanka. Prosimy, aby w dniu imprezy nie grupować się i zachować procedury dystansu oraz bezpieczeństwa związanego z COVID 19. Ponad to, przy odbieraniu pakietu startowego konieczne jest wypełnienie lub dostarczenie wypełnionej ankiety dot. COVID.
Ze względu na zapewnienie uczestnikom bezpieczeństwa losowanie nagród spośród wszystkich uczestników odbędzie się on-line po zakończeniu imprezy w ciągu 7 dni roboczych. Sponsorzy to: LKS Zieleńczanka Zielonki, Malinowy Anioł, Sala Zabaw Kamyczki Patyczki, Elixir Day Spa z Woli Zachariaszowkiej, Optyk w Zielonkach, Firma PROMIWEX, Jarosław Foltański, Jan Krawczyk S.C..