1.png

UWAGA W związku z otrzymaniem pozytywnego wyniku na obecność koronawirusa u jednego z pracowników Urzędu Gminy Zielonki podjęto decyzję o wyłączeniu do odwołania bezpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Gminy Zielonki. W związku z powyższym z Urzędem prosimy kontaktować się tylko telefonicznie lub za pomocą maili: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz poprzez e-puap.


W przypadku konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Gminy Zielonki (m.in. rejestracja zgonów) prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z właściwym pracownikiem merytorycznym. Przypominamy, że w takim przypadku wejście do Urzędu Gminy Zielonki jest możliwe tylko i wyłącznie w maseczce zasłaniającej usta i nos. Osoby bez maseczek nie będą obsługiwane. Zwracamy uwagę, że po wejściu do budynku należy obowiązkowo zdezynfekować ręce i zachować odpowiednie odległości od innych osób.
Informujemy, że w celu bieżącej obsługi klientów przy wejściu do budynku urzędu od strony parkingu umieszczona została Skrzynka Podawcza, w której można pozostawić, w sprawach niecierpiących zwłoki, wnioski/podania/dokumenty w formie papierowej. W przypadku potrzeby uzyskania potwierdzenia złożenia wniosku/podania/dokumentu, uprzejmie prosimy o wskazanie w jego treści informacji: proszę o przesłanie potwierdzenia i podanie adresu email lub nr fax Wnioskodawcy. Potwierdzenie złożenia zostanie przesłane na wskazany adres email w formie skanu lub formie papierowej na nr fax.
W związku z tym, że Kasa Urzędu będzie nieczynna zachęcamy Państwa do korzystania z bezgotówkowych form płatności - przelewem na indywidualne rachunki podane w decyzjach i zawiadomieniach (odpady komunalne), ewentualnie na podstawowe numery kont urzędu:
- 02 1910 1048 4400 4026 1131 0019 – podatki, opłaty skarbowe, opłata adiacencka, opłata za zajęcie pasa drogowego, itp.
- 94 1910 1048 2116 4400 4026 0051 – odpady komunalne.
Informujemy, że w dalszym ciągu istnieje możliwość dokonywania płatności bez prowizji w każdej placówce Santander Bank Polska S. A. oraz w placówkach Poczty Polskiej S.A.

Numery kontaktowe do referatów Urzędu Gminy Zielonki

W związku z wyłączeniem bezpośredniej obsługi klientów Urzędu Gminy Zielonki informujemy, że przedsiębiorcy mogą samodzielnie dokonywać wpisów do CEIDG przy użyciu Profilu Zaufanego - Instrukcja samodzielnego dokonywania wpisu do CEIDG

Osoby, które nie posiadają Profilu Zaufanego mogą samodzielnie go założyć za pomocą bankowości elektronicznej (konta w banku) Instrukcja zakładania profilu zaufanego

Za utrudnienia przepraszamy.