3.png

spotkanie seniorzy2 października w sobotnie popołudnie seniorzy z Węgrzc świętowali ,,Dzień Seniora 2021" przy słodkim poczęstunku z jesiennym akcentem w postaci dekoracji na stołach. - Jak cudownie jest czasem uciec od natłoku wrażeń do swego świata marzeń, kto ma słońce w sercu ten w ramionach ma cały świat - tymi słowami powitała wszystkich przewodnicząca węgrzeckiego Koła Seniora Zofia Kot.

 

 


Jestem zadowolona , a zarazem wzruszona, że w tym trudnym okresie dla nas seniorów, możemy się spotkać. Z okazji naszego święta pragnę złożyć moc życzeń: zdrowia, radości, pogody ducha i uśmiechu, bo właśnie uśmiech i pozytywne myślenie dodaje nam siły i możemy pokonać wszystko: smutek i zmartwienie. Chwytajmy cudowne chwile ile pomieszczą dłonie, chwytajmy w otwarte serca każdy radosny promień. Niech radość przepełnia wasze serca i myśli, a szczęście niech trwa i trwa.
Szczególnie powitałam na spotkaniu nowe seniorki w naszym kole i zachęcam do aktywnego działania.
Wspólne nasze spotkania, różnorodne aktywności to będzie czas radości i satysfakcji.
Miło było nam gościć przewodniczącą Gminnej Rady Seniorów panią Zofię Kupiec- Czaplak i przewodniczącą Koła Gospodyń panią Lucynę Jaskółka.
Już październiku bierzemy udział w warsztatach Questingowych w Węgrzcach, wybieramy się na wędrówkę  nieoznakowanym szlakiem, za przewodnika mając rymowankę.
Zapraszam wszystkich seniorów w ostatnią środę miesiąca 27.10.2021 r. na godz.10.00 do Starej Kuźni na wykład w ramach UIIIW.
Zofia Kot, przewodnicząca Koła Seniora w Węgrzcach, radna gminy Zielonki