Projekt1.png

Północna Obwodnica Krakowa

roboty drogowezmniW związku z budową Północnej Obwodnicy Krakowa i koniecznością przebudowy kanalizacji sanitarnej i deszczowej na ulicy Spacerowej w Batowicach w dniu 1 i 2 października 2021 r zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu. Ulica Spacerowa zostanie całkowicie zamknięta na odcinku ok 60 m. w pobliżu wiaduktu kolejowego na terenie Batowic. W związku z tym, iż na codzień jest ona drogą łączącą Kraków z Batowicami, wyznaczona została trasa alternatywnego połączenia pomiędzy Krakowem, a Batowicami ulicami: Morcinka, Ku Raciborowicom, Krajobrazową, Karola Wojtyły.
Schemat organizacji ruchu dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zielonki

roboty drogowezmniW ślad za informacją otrzymaną od Wykonawcy POK informujemy, iż 27 sierpnia o godz.7.00 w związku z budową tunelu w Zielonkach w ramach inwestycji POK zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ulicy Staropolskiej w granicach prowadzonej budowy. Dojazdy do posesji położonych po obu stronach zamknięcia będą możliwe od północy - od ul. ks. Adama Zięby oraz od południa od ul. Długopolskiej. Schemat organizacji ruchu dostępny jest  w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zielonki
Za utrudnienia przepraszamy.

roboty drogowezmniZgodnie z zawiadomieniem otrzymanym od Wykonawcy Północnej Obwodnicy Krakowa informujemy, iż w dniach 27 i 28 sierpnia 2021 r  w związku z przebudową kanalizacji sanitarnej i deszczowej  ulica Spacerowa w Batowicach w rejonie wiaduktu kolejowego będzie zamknięta. Na czas zamknięcia obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu; wyznaczona została trasa alternatywna pomiędzy Krakowem a Batowicami ulicami: G. Morcinka - Ku Raciborowicom - Jana Długosza - Karola Wojtyły. Wydłuży się droga dojazdu dla poruszających się pomiędzy Krakowem a Batowicami.
Prosimy o wyrozumiałość, za utrudnienia przepraszamy. 

Projekt czasowej zmiany organizacji ruchu w związku z przebudową kanalizacji  sanitarnej i deszczowej na ulicy Spacerowej w Batowicach dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zielonki.

ZTP MPKW ślad za informacją uzyskaną od Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie zawiadamiamy, że 23 lipca 2021 r. (piątek) na ul. Karola Wojtyły w Batowicach w rejonie przystanku „Batowice Spławy” zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w związku budową Północnej Obwodnicy Krakowa. 

Czytaj więcej: Zmiana organizacji ruchu na ul. Karola Wojtyły w Batowicach i możliwe utrudnienia komunikacyjne w...

roboty drogowezmniZgodnie z zawiadomieniem otrzymanym od Wykonawcy Północnej Obwodnicy Krakowa informujemy, iż 16 lipca 2021 r (piątek) w związku z budową obiektu mostowego WD-14a na ul. Długiej w Dziekanowicach zostanie wprowadzony 2 etap czasowej zmiany organizacji ruchu.  W etapie 2 z wybudowanej jezdni tymczasowej w ciągu ulicy Długiej będą korzystać pojazdy. W związku z prowadzonymi robotami drogowymi konieczne będzie zamknięcie odcinka ulicy Długiej i wyznaczenie w jej ciągu jezdni tymczasowej oraz ciągu pieszego. Należy liczyć się z utrudnieniami oraz zachować szczególną ostrożność. Na bypassie obowiązywac będzie ograniczenie prędkości do 40 km/h. . Szczegóły dotyczące zmian w organizacji ruchu etapu 2 oraz oznakowanie robót drogowych widoczne są w schemacie  w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zielonki.