panorama2.png

Urząd Gminy Zielonki zachęca do skorzystania z usługi doradczej - Bilans Kariery prowadzonej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać swoje umiejętności, wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe zgłoś się do doradcy zawodowego, który pomoże ci stworzyć portfolio kompetencji czyli usystematyzowany zbiór wiedzy i umiejętności z dotychczasowych doświadczeń. Więcej informacji o bilansie kariery i jego znaczeniu w wyznaczeniu planu rozwoju dostępnych jest na stronie https://kierunek.pociagdokariery.pl.

 

baner spotkanie z doradca zawodowym online

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o. o. zaprasza do udziału w projekcie Siła kompetencji - 3 realizowanego w ramach Podziałania 8.4.2 Adaptacja do zmian, współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Projekt realizowany jest w okresie od 15.02.2021-30.12.2022.
Do udziału w projekcie zapraszamy osoby:

Czytaj więcej: Zaproszenie do udziału w projekcie „Siła kompetencji - 3”

Fundacja „Kulturalna Przestrzeń” zaprasza do udziału w projekcie pn. „Moda na EtnoFit” dofinansowanym ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Czytaj więcej: Moda na EtnoFit

Projekt skierowany do prawdziwych pasjonatów nauki, cieszy się ogromną popularnością i na przestrzeni lat zyskał miano jednej z największych inicjatyw popularnonaukowych w naszym regionie! W piątkowy wieczór 24 września, po raz kolejny dzieci i młodzież nie tylko z Małopolski, ale również spoza województwa będą mieli okazję do zapoznania się z fascynującym światem wiedzy i eksperymentów.

Czytaj więcej: 15. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców

Nabór w projekcie Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem zostaje wydłużony do końca roku, tj. 31.12.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania miejsc. Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w rekrutacji, jednocześnie przypominamy warunki jakie musi spełnić uczestnik:

Czytaj więcej: Przedłużamy nabór w projekcie Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem