2.png

Nakreteczka dla koteczka Galeria BronowicePrzynieś nakrętki do Galerii Bronowice i pomóż potrzebującym zwierzętom. Każdego dnia na świecie marnują się miliony plastikowych nakrętek. Galeria Bronowice, zawsze otwarta na prospołeczne inicjatywy, podjęła współpracę z  Fundacją „Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom”. Niedawno w obiekcie stanęła skarbonka, będącą częścią wyjątkowego wydarzenia „Nakręteczka dla koteczka”.

Celem akcji jest zebranie jak największej liczby plastikowych nakrętek, a tym samym funduszy na karmę i sterylizację dla kotów, podopiecznych organizacji. Plastikowe nakrętki zalegają w Twoim domu i nie wiesz, co z nimi zrobić? Ich zbieranie to nie tylko działanie proekologiczne na rzecz środowiska naturalnego, ale przede wszystkim realna pomoc potrzebującym. Przekonać się o tym można odwiedzając Galerię Bronowice. W centrum handlowym trwa właśnie zbiórka „Nakręteczka dla koteczka”, organizowana przez Fundację „Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom”. Galeria Bronowice zachęca wszystkich klientów do przekazania ich na rzecz potrzebujących zwierzaków! 

Czytaj więcej: Nakręteczka dla koteczka!

image1 image0

pies9 lutego 2021 roku (wtorek) około godziny 7:00 w miejscowości Dziekanowice (okolice Węgrzc) zaginął pies widoczny na zdjęciu. Ma stojące uszy, zakręcony ogon, czarny-podpalany, siwy na pysku. Waży ok 10 kg, raczej lekkiej budowy. Pies jest stary, ledwo słyszy, częściowo pogorszony wzrok, ma na sobie ciemną obrożę przeciwpchelną, reaguje na imię Brutus. Gdy się boi, potrafi ugryźć obcych. Bardzo proszę o każdą informację na numer 888 017 299 lub 785056232.

kot Burus12 stycznia 2021 roku (wtorek) zaginął bury kocur w okolicy ul. Lipowej w Boleniu. Kot ma ok. 10 lat, niedawno przeszedł kastrację i wymaga dalszego leczenia. Znaki charakterystyczne: duża głowa, obstrzępione uszy, poczciwe spojrzenie. Osoby, które mogły widzieć kota, bardzo proszę o wszelkie informacje pod numerem telefonu: 502 175 595

IMG 3548W dniu wczorajszym tj. 19.01.2021 r.  na wysokości restauracji Malinowy Anioł w Zielonkach  około godz. 13:30 znaleziono psa. Pies błąkał się po ul. Krakowskie Przedmieście pomiędzy autami.  Pies średniej wielkości, ma czarna obrożę, starszy, na oczach ma zaćmę o umaszczeniu brązowo - czarnym. Jest zdezorientowany, szuka drogi do domu. Pies obecnie jest w Zielonkach przy ul. Krakowskie Przedmieście. Właściciel proszony jest o kontakt pod nr telefonu 509 626 818.